23 Nisan 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Rıdvan Dilmen Aykut Kocaman krizini anlattı

Fenerbahçe’de yaşanan Aykut Kocaman krizinin detayları ortaya çıkmaya başladı.TRT Spor’da yayınlanan Futbol Zirvesi programında spor gündemini değerlendiren Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım ile arasında geçen diyalogları anlattı.Dilmen, şunları söyledi: Aziz Başkan ile seyahata çıktık, yolda da sordum. ‘Vallahi ben de senin kadar biliyorum’ dedi. ‘Maçtan sonra ve diğer gün konuşmadım, bir tek pazartesi akşamı Ali Yıldırım ile konuşuyordu, aldım ve canını sıkma dedim’ dedi. O da bir an moralim bozuk demiş. Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım arasındaki tek konuşma bu.Rıdvan Dilmen Aykut Kocaman krizini anlattı VİDEO

Benim algıladığım, istifa etmeye karar verdiğiydi. Gereğini yapacağım demek bu. Ben de son bir şık olarak şu andaki uygulamanın doğru olduğunu söylemiştik. 6 hafta var devreye kadar. Aziz Bey, ‘Sezon sonuna kadar kontrat var ve problem yok’ diye söylüyor.
6 haftalık bir periyot sonunda olmazsa, ben Aykut Hoca’nın istifa edeceğini düşünüyorum. Kadro dışı falan var mı dedim, başkan da ‘Yok’ dedi. Ben özürlüyüm de sosyal medya konusunda, başkan benden daha özürlü.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü