22 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Bu yoldan geri dönüş yok!

 

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım kongre üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda adaylıktan vazgeçmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirtti.

 

Yeniden Fenerbahçe’nin başkanı olmak istemesinin nedenleri arasında 3 Temmuz kumpas davaları yer alıyor. Mahkeme süreci halen devam eden ve dosyaları şuanda Yargıtay’da olan Yıldırım, nihai sonucu bekliyor. Devam sürecin ne zaman sona ereceği hakkında kesin bir bilgi bulunmamakta. Yargıtay dava için olumlu karar verirse farklı bir sürece adım atılmış olacak. Bugüne kadar yaşanmış olan kayıplar üzerinden mücadele başlayacak.

Fenerbahçe’de 2-3 Haziran da yapılması planlanan Olağan Genel Kurul için Başkan Aziz Yıldırım çalışmalara devam ediyor.

Henüz resmi bir adaylık açıklaması yapmamış olan Yıldırım, kulübün seçim atmosferine girmesini mümkün olduğunca ertelemek istediğini ve bu yüzden bu kadar sessiz kaldığını belirtti. Aday olacağı bilgisini kongre üyeleri ile paylaştığı halde kamuoyu ile paylaşmamış olması onun seçimden çekilme ihtimalinin olduğu iddialarını ortaya çıkarmıştı. Geçtiğimiz günlerde seçimden çekilme sorusu Yıldırıma kongre üyeleri tarafından da sorulmuştu. Aziz Yıldım seçimlerde aday olacağını ve adaylık vazgeçmek gibi bir niyetinin olmadığını net bir şekilde ifade etti.

NEDEN ADAY?

Başkan Aziz Yıldırım’ın yeniden Fenerbahçe aday olmasının nedenlerinden ilki 3 Temmuz da yaşanan olaylar. Dosyası Yargıtay’da işlem gören Yıldırım çıkacak son kararı bekliyor. Sürecin sonra ereceği tarih belli değil. Yargıtay dava için olumlu karar verirse farklı bir sürece adım atılmış olacak. Bugüne kadar yaşanmış olan kayıplar üzerinden mücadele başlayacak. Bu süreçte hem ulusal hem de uluslar arası mahkemeler gündeme dâhil olabilecek.

ÜNİVERSİTE

Yıldırım’ın başkan olarak seçilmesi halinde başlatacağı projelerin başında üniversite geliyor. Başlayacak olan yeni dönemde hayata geçecek olan Fenerbahçe Üniversiteleri için yoğun çalışmalar devam ediyor. Silivri ve Ataşehir’deki kampüslerin haricinde bir de Samandıra Tesisleri’nde bir kampüs inşa edilmesi gündemde. Bu kampüste futbol branşında hizmet verebilecek öğrencilerin uygulamalı eğitim yapmaları sağlanacak. Daha sonra mezun olanlar da kulüpte ve şubelerinde görev alacak. Spor dunyasindaki en guncel haberleri ve maclara acilan en yuksek oranlari en iyi bahis sitesi bets10 ve supertotobet siteleri uzerinde bulabilir, yuksek kazanclar elde edebilirsiniz.

 

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü